تبلیغات
بزرگترین سایت آموزش و دانلود موزیک ایرانیان

تجربه ی امنیت با نرم افزار McAfee Internet Security 2010

منبع : www.AsanDownload.com


همیشه وقتی سوال می شود كه كدام یك از شركت های نرم افزاری هستند كه علاوه بر قدرت و امنیتی كه با خود به همراه می آورند از گذشته تا به حال فعالیت خود را ادامه داده اند ناخودآگاه ذهن كاربر به سمت كمپانی نرم افزار مك آفی معطوف می شود. یك شركت نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه امنیت كه سال های سال است در ارائه بسته های امنیتی فعالیت كرده و امروزه هم به عنوان یكی از شركت هایی كه در این زمینه بسیار قدرتمند عمل می كند مطرح است.
McAfee كه هرساله بسته های جدید امنیتی خود را ارائه می دهد دارای چندین مدل از نرم افزارهایی است كه برای تامین امنیت ارائه می شوند. Internet Security یكی از این بسته های امنیتی است كه دارای قابلیت های فراوانی برای تامین امنیت در مقابل انواع ویروس ها ، تروجان ها ، كرم ها و مواردی از این دست ارائه شده است. این نرم افزار قدرتمند كه نسخه 2010 آن به تازگی ارائه گشته قادر است تا با استفاده از یك بانك اطلاعات قدرتمند كه شامل قدیمی ترین و جدیدترین اطلاعات از فایل های مخرب است آن ها را شناسایی كرده و برای حذف آن ها اقدام كند. به روز رسانی های مداومی كه شاید در طول یك روز بارها و بارها صورت پذیرد از مهم ترین خصوصیاتی است كه در اكثر نرم افزار های شركت مك آفی به چشم می خورد. Internet Security مجموعا شامل 9 ابزار برای برقراری امنیت است. آنتی ویروسی قدرتمند ، مبارزی برای مقابله با جاسوس افزارها ، آنتی اسپم ، تامین امنیت در سایت ها ، دو دیوارآتش قدرتمند ، ایمن ساز اطلاعات شخصی ، كنترل كاربران ، امنیت به صورت خصوصی و ابزاری برای تهیه نسخه پشتیبان كه هریك از این ابزارها به عنوان یك نرم افزار جداگانه هم امروزه با برندهای مختلف در دسترس قرار دارند. تكنولوژی های جدیدی كه در این نسخه به كار رفته باعث می شود تا اسپم ها یا همان ایمیل های تبلیغاتی و مزاحم با درصد بالایی شناسایی شده و نرم افزار به صورت خودكار آن ها را حذف نماید. عدم كاهش كارآیی سیستم و نصب سریع و آسان این نسخه هم در كنار یك واسط كاربری جذاب قابلیت های دیگری است كه كاربران باید در استفاده از این نرم افزار از آن ها مطلع باشند. McAfee Internet Security به صورت كامل برروی سرور آسان دانلود قرار گرفته تا شما كاربران بتوانید با دریافت و نصب آن از نهایت امنیت بهره مند شوید.


قابلیت های كلیدی نرم افزار McAfee Internet Security 2010 :
- عدم كاهش كارآیی سیستم
- وجود 9 نرم افزار برای برقراری امنیت
- به روز رسانی های سریع و مداوم
- نصب سریع و آسان
- استفاده از دو راه برای دیوار آتش
- امكان تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها
- استفاده از جدیدترین تكنولوژی ها در بسته امنیتی
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- متدهای جدید برای شناسایی اسپم ها
- سازگاری كامل با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

تذکر مهم : دقت داشته باشید این نسخه و دیگر محصولات شرکت McAfee به دلیل تحریم ایران به صورت معمول نصب و به روزرسانی نخواهند شد و تنها با استفاده از IP غیر از ایران می توان آن ها را نصب و یا آبدیت نمود. این محصول هم برای نصب به اینترنت غیر از ایران و همچنین به روزرسانی حدود 100 مگابایتی احتیاج دارد. پس کاربرانی که با این موارد مشکل ندارند بهتر است این بسته امنیتی را دانلود کنند.

 طریقه فعالسازی : از سریال نامبر برای فعالسازی استفاده کنید. دقت داشته باشید نمی بایست در سایت شرکت سازنده ثبت نام کنید و تنها همان سریال نامبر کافی خواهد بود.


 قیمت: 69.99 دلار آمریکا
 دانلود رایگان نرم افزار -  112.02 مگابایت | لینک كمكی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 بحث پیرامون این مطلب در انجمن
 سایت سازنده
 لینک منبع